Strona głównaKonsoleDemon’s Soul Remake nie wprowadzi nowych poziomów trudności

Demon’s Soul Remake nie wprowadzi nowych poziomów trudności

Bluepoint i SIE Japan Studio udostępnili nowy zwiastun nowej wersji Demon’s Soul. Zdradzili również kilka kluczowych informacji na temat zmian jakie wprowadzono w grze.

Nowa wersja Demon’s Soul będzie dostępna tylko na konsoli PS5. Dostępne będą dwa tryby graficzne: kinowy w 4K i 30 fps, które sprawią, że gra będzie wyglądać jak wersja z PS3 oraz dynamiczny w 4K i 60 fps.

Zobacz: Ubisoft potwierdza gry na PS5 i XSX w 120 klatkach

W samej grze wprowadzono pewne zmiany, chociaż są ona bardziej kosmetyczne. Twórcy nie chcieli zakłócać odbioru gry i zachować jak najwięcej z oryginału. Jak podaje Gavin Moore dyrektor kreatywny, nie będzie nowych map, ale będą pewne ulepszenia interfejsu i kilka nowych funkcji.

World Tendency będzie teraz bardziej wyraźny. Usunięto wiele błędów oryginału, chociaż kilka lubianych przez graczy pozostało. Wprowadzono haptykę dzięki czemu poczujemy gdy przeciwnik uderzy mieczem w naszą tarczę. Wykorzystano również dźwięk 3D PS5.

To co może martwić najbardziej to brak jakichkolwiek zmian w poziomach trudności. Nie zmienia to faktu, że ten remake wygląda fenomenalnie i pełny jest nowych efektów. Premiera Demon’s Soul Remake już za dwa tygodnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię