Strona głównaGryAktualnościGod of War Ragnarok ma być już "w grywalnym stanie". Jesteśmy o...

God of War Ragnarok ma być już „w grywalnym stanie”. Jesteśmy o krok od premiery?

Studio Sony Santa Monica potwierdziło, że ostatni rozdział nordyckiej sagi God of War: Ragnarok – na pewno pojawi się w tym roku. Nie znamy tylko jeszcze konkretnej daty.

Co prawda przygody Kratosa zaczynały się od starożytnej Grecji, ale potem porzuciliśmy wraz z nim ciepłe rejony i powędrowaliśmy na północ. W 2018 Santa Monica zafundowało nam delikatny reboot, który został okrzyknięty najlepszą grą. Dlatego nowy tytuł w serii ma wysoko postawioną poprzeczkę.

God of War Ragnarok

Plotek na temat premiery Ragnaroka było sporo, ale jeden z deweloperów dał nam sporą wskazówkę. Ruben Morales, jeden z twórców, odpowiedzialny za mechanikę i fizykę zniszczeń, napisał na swoim koncie na Twitterze, że Ragnarok jest już ukończony – a przynajmniej jest już w “grywalnym” stanie.

Zobacz: God of War – trwają negocjacje na temat serialu na podstawie przygód Kratosa

Morales napisał, że – choć nie może pokazać jak jego dziecko gra w God of War Ragnarok – jest ono podobno wielkim fanem gry. Przyczyny, dla których deweloper nie ujawnia szczegółów są oczywiste, ale i tak porwał się na napisanie dość odważnego naszym zdaniem wpisu. Jednak wkrótce mają do nas dotrzeć kolejne ekscytujące informacje na temat gry. Być może chodzi o kolejny zwiastun?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGGrecon
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię