Strona głównaGryAktualnościGTA 5 - next-genowa wersja trafi też na PC? Gra otrzymała rating...

GTA 5 – next-genowa wersja trafi też na PC? Gra otrzymała rating wiekowy

GTA 5, które ostatnio trafiło w odświeżonej wersji na nowe konsole, może wylądować także na komputerach – sugeruje to rating wiekowy dla “nowej” gry.

GTA 5 zostało już wypuszczone absurdalną liczbę razy, na niezliczoną liczbę sprzętów. Nic jednak dziwnego, biorąc pod uwagę jak dobrze sprzedaje się za każdym razem. Ostatnio gra pojawiła się w natywnej wersji dla konsol najnowszej generacji, oferując graczom kilka usprawnień i aktualizacji zawartości – zarówno dla trybu single player jak i GTA Online.

GTA5 Digital Dreams

Nowinki jednak nie pojawiły się na PC – jednak zanosi się na to, że sytuacja ta może niedługo ulec zmianie. Uważni obserwatorzy mogli spostrzec, że nowa wersja dla komputerów PC otrzymała rating wiekowy organizacji ESRB – wygląda więc na to, że wszystkie wspomniane nowinki wkrótce trafią także na poczciwe “blaszaki”.

Zobacz: Max Payne powraca – Rockstar dogadał się z Remedy

Sam Rockstar niczego jeszcze oficjalnie nie ogłosił, ale gdyby faktycznie gra trafiła na PC, chyba nikogo by to nie zaskoczyło. Nie wiadomo jednak jaka będzie forma nowej gry – czy pojawi się jako darmowa aktualizacja dla tych, którzy już mają poprzednie wersje, czy jako aktualizacja, ale płatna – a może całkowicie osobna, pełnoprawna (i pełnopłatna) gra.

Biorąc jednak pod uwagę, że na premierę GTA 6 przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, Rockstar z pewnością wykorzysta jeszcze co najmniej kilka okazji by “sprzedać” nam GTA 5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię