Strona głównaKonsoleGod of War Ragnarok opóźniony, ale nadal premiera w tym roku

God of War Ragnarok opóźniony, ale nadal premiera w tym roku

Na razie oficjalnie wiadomo, że God of War Ragnarok powstaje. Według najnowszych przecieków gra już zalicza opóźnienie, jednak premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

God of War Ragnarok w Korei Południowej otrzymało już kategorię wiekową, a w jednym ze sklepów internetowych można składać już zamówienia przedpremierowe na maskotki oraz inne gadżety. Natomiast na twitterowym profilu PlayStation Game Size, pojawiły się informacje, że premiery gry odbędzie się jeszcze w tym roku.

Gra miałaby trafić na półki sklepowe jeszcze w tym roku, ale na razie brak konkretów. Z danych źródłowych, do których dotarł ww PSGS, wynika, że premiery możemy spodziewać się pomiędzy grudniem a październikiem.

Zobacz: Fortnite z widokiem FPS?

W analizowanym kodzie PS Store podana jest orientacyjna data, która została zmieniona z 30 września na 31 grudnia. Bardziej prawdopodobna jest jednak premiera grudniowa w okres świąteczny. Argumentem potwierdzającym tą tezę może być planowana premiera remake’u The Last of Us, która miałby odbyć się po wakacjach.

Co więcej, jak donosi SPGS na serwerach PS Store znalazły się również pliki aktualizacji remake’ów do Resident Evil 2 i 3 oraz 7. Na początku tego roku Capcom zapowiedział, że planuje wydanie aktualizacji dla konsol next gen. Szczegółów możemy spodziewać się podczas Capcom Showcase, który odbędzie się w nocy z 13 na 14 czerwca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię