Strona głównaGryAktualnościGodfall w maju może trafić na Xbox Series X

Godfall w maju może trafić na Xbox Series X

Wygląda na to, że Godfall nie pozostanie długo konsolowym exclusivem. Już w przyszłym roku gra może pojawić się na Xbox Series X.

Nie jest wielką tajemnicą fakt, że na premierę konsol nowych generacji nie dostaniemy wiele nowych tytułów. Godfall dla Sony był więc swojego rodzaju kartą przetargową. Okazuje się jednak, że długo nią nie będzie. Ekskluzywność gry kończy się bowiem już w maju przyszłego roku.

Zobacz: PlayStation 5 – sprzedaż konsol w dniu premiery tylko online

12 listopada nowy tytuł niewielkiego studia Counterplay pojawi się zarówno na PlayStation 5, jak i PC. Dokładnie pół roku później, 12 maja, ekskluzywność dobiegnie końca, a looter będzie mógł pojawić się na innych platformach.

Nie wiemy jeszcze, czy faktycznie tak się stanie. Sporo może oczywiście zależeć od tego, jak gra zostanie przyjęta przez fanów PS5. Jeżeli Counterplay przyszykowało dla nas dobry tytuł, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłym roku zapoznali się z nim posiadacze Xbox Series X czy nawet Switcha.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię