Strona głównaKonsolePlayStation 5 - sprzedaż konsol w dniu premiery tylko online

PlayStation 5 – sprzedaż konsol w dniu premiery tylko online

Sony wprowadziło nowe zasady dotyczące sprzedaży PlayStation 5. Od dnia premiery konsolę kupimy tylko online.

Nie tylko Polska zaczyna wprowadzać coraz to bardziej rygorystyczne zasady dotyczące handlu podczas pandemii. Z uwagi na panującego wirusa, Sony wprowadziło nowe zasady, którymi mają sugerować się od teraz dystrybutorzy PlayStation 5.

Zobacz: Xbox Series S tydzień wcześniej u graczy

Na blogu PlayStation pojawił się przed chwilą krótki wpis informujący o zmianie sposobu dystrybucji konsoli nowej generacji na „online-only”. Wszystkie sklepy współpracujące z Sony będą prowadziły wyłącznie sprzedaż przez internet. Jeżeli planowaliście więc rozstawić się z namiotem pod sklepem i czekać na otwarcie, wewnątrz nie znajdziecie żadnych konsol.

Wszyscy, którzy preorderowali PS5 z opcją odbioru konsoli na miejscu, wciąż podobno będą mogli to zrobić. Tutaj sytuacja będzie zależała głównie od konkretnego sklepu. Biorąc pod uwagę wyjątkową sytuację w Polsce i obostrzenia dotyczące galerii handlowych, najlepiej skontaktować się po prostu z konkretnym dystrybutorem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię