Strona głównaWiadomościZa kilka dni rusza charytatywny stream Gra Paczka

Za kilka dni rusza charytatywny stream Gra Paczka

Kolejna odsłona popularnej akcji charytatywnej Gra Paczka rozpocznie się już 12 listopada.

Pierwsza edycja Gra Paczki odbyła się w maju 2020. W akcji wzięło udział wtedy ponad 80 streamerów, którzy zebrali łącznie 330 tysięcy złotych na pomoc dzieciom z ograniczonym dostępem do nauki zdalnej podczas pandemii. Pół roku później przyszedł czas na kolejną odsłonę.

Zobacz: Playstation 5 nie będzie natywnie wspierać rozdzielczości 1440p

Charytatywny stream rozpocznie się na oficjalnej stronie Gra Paczki już 12 listopada o godzinie 15:00 i potrwa do północy, 15 listopada. Organizatorzy zapewnili więc ponad 60 godzin transmisji na żywo, podczas których rozrywkę będą widzom dostarczali najwięksi polscy streamerzy. Wśród uczestników Gra Paczki znajdują się m.in. CTSG, Nexos, Nieuczesana, Rock, Seto i Tuttek.

Przez cały czas trwania transmisji widzowie będą mogli wspierać Szlachetną Paczkę poprzez dotacje lub udział w konkursach. Do wygrania będzie sprzęt gamingowy i kolekcjonerskie gadżety dla fanów Wiedźmina 3 lub Cyberpunka 2077.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię