Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGotham Kinghts i Suicide Squad to nowe gry Warner Bros?

Gotham Kinghts i Suicide Squad to nowe gry Warner Bros?

Nie od dzisiaj wiadomo, że w Warner Bros trwają prace prawdopodobnie nad dwiema grami z uniwersum DC Comics. Być może właśnie poznaliśmy ich nazwy i być może w planach są nie dwie, a aż trzy produkcje.

Warner Bros dawało już wiele wskazówek na temat powstającej gry z serii Batman. Co ważne, z plotek wynika, że nie pracuje nad nią studio Rocksteady, czyli twórcy trzech gier z serii Arkham (Asylum, City oraz Night). Produkcja została powierzona Warner Bros Montreal, które ma na swoim koncie Batman: Arkham Origins. Tytuł ma rozpocząć coś na wzór „growego uniwersum DC Comics”. Nie oznacza to, że Rocksteady nie pracuje nad własnym tytułem. Ten również ma dotyczyć tematyki komiksowych bohaterów. Prawdopodobnie właśnie poznaliśmy ich nazwy, a jakby tego było mało, to w planach może być trzecia produkcja.

Batman
fot. DC Comics

Warner Bros rejestruje nowe domeny

W dniach 16-19 czerwca zarejestrowano trzy nowe domeny – suicidesquadgame.com (Suicide Squad Game), gothamknightsgame.com (Gotham Knights Games) oraz suicidesquadkillthejusticleague.com (Suicide Squad Kill the Justice League). Co prawda w dokumentach nie znajduje się informacja, że rejestracji dokonało Warner Bros. Domeny zostały zarejestrowane przez firmę MarkMonitor. Rzecz w tym, że informację o niej znajdziemy również przy oficjalnej domenie wbgames.com. Prawdopodobnie jest to firma, która ma dbać o wszystkie serwery czy domeny dla Warner Bros.

Jest spora szansa, że nowa gra studia w Montrealu to Gotham Kingths. Wielokrotnie słyszeliśmy już pogłoski, że w kolejnej produkcji z Batmanem wcielimy się nie tylko w samego Bruce’a Wayne’a, ale między innymi także jego syna – Damiana oraz Batgirl. Zatem użycie liczby mnogiej „Knights” zdaje się mieć sporo sensu. Niewiele natomiast wiemy o grze Suicide Squad, a jeszcze mniej o Suicide Squad Kill the Justice League. W przypadku tej ostatniej wcale nie musi być mowa o grze. Warner Bros może też szykować film o takim tytule.

Batman Arkham

Więcej szczegółów powinniśmy poznać już za 2 miesiące w trakcie wirtualnego wydarzenia o nazwie DC FanDome, które zaplanowane jest na 22 sierpnia tego roku. W ciągu 24 godzin odbędzie się wiele paneli, rozmów i prezentacji związanych ze wszystkim, co tyczy się uniwersum DC Comics. Na pewno nie zabraknie też tematu nowych gier.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię