Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGracz ukończył pierwszy raid w Fallout 76 i dostał… bezużyteczny przedmiot

Gracz ukończył pierwszy raid w Fallout 76 i dostał… bezużyteczny przedmiot

Niedawno w Fallout 76 pojawił się pierwszy raid, do wykonania którego potrzeba 4 graczy na wysokim poziomie. Wydawałoby się, że włożony w to trud zostanie nagrodzony czymś wartościowym. Otóż nie zawsze.

Jeden z graczy o pseudonimie Kaelynath pochwalił się na Reddicie swoją zdobyczą po pokonaniu pierwszego raidu w Fallout 76. Wspólnie ze znajomymi wykonał trudne zadanie i w nagrodę otrzymał kompletnie bezwartościowy przedmiot. Jaki? Zwykłą wiertarkę, których pełno w świecie gry.

Zobacz: Fallout 76 – Bethesda ratuje grę. Wprowadzają Battle Royale i NPC

Co gorsze, jego trzej kompanii znaleźli w skrzyniach legendarne przedmioty. Tylko Kaelynath znalazł w środku kompletnie bezwartościową wiertarkę. Co prawda można jej używać jako broń na krótki dystans, ale sprawdza się w tej roli bardzo słabo. Właśnie dlatego jest to przedmiot kompletnie bezwartościowy. Pomimo tego gracz umieścił go w centralnym punkcie swojego warsztatu. Nawet nazwał go „Różdżką Howarda”, nawiązując do Todda Howarda – głównego producenta gry.

Fallout 76 wiertarka

Zobacz: W najnowszej aktualizacji Fallout 76 pobawimy się w kucharzy

To o tyle zabawne, że raid dostępny jest po ukończeniu głównego wątku. Bethesda zaleca też, aby wykonania go podejmowały się tylko osoby z wysokim poziomem postaci i najlepiej w pełnych, 4-osobowych grupach. Biorąc pod uwagę możliwość otrzymania w nagrodę wiertarki, chyba niektórzy mogą zrezygnować z raidu. Zresztą to nie pierwszy raz, gdy wiertła są problemem w Fallout 76. Cały czas wypadają one z legendarnych przeciwników i problem ten wciąż nie został naprawiony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię