Strona głównaKonsoleGracze PlayStation wykorzystują exploit żeby kupić taniej PS Plus Premium

Gracze PlayStation wykorzystują exploit żeby kupić taniej PS Plus Premium

Użytkownicy PS odkryli błąd, który pozwala na zakup PS Plus Premium na sześć lat za połowę ceny rynkowej. Jak na razie Sony nic z tym nie zrobiło.

Błąd umożliwiający tańszy zakup zauważył użytkownik Twittera Wario64. Obecnie można kupić PS Now na 12 miesięcy, korzystając z konkretnego linku w przeglądarce internetowej. W czerwcu PS Now bezpłatnie przekonwertuje się na subskrypcję PS Plus Premium.

Zobacz: nDreams będzie tworzyć gry na PSVR 2

Sony zablokowało wcześniej możliwość zakupu miesięcznego PS Now. Na razie link nadal jest aktywny, a użytkownicy PlayStation szybko nagromadzili tyle lat usługi ile mogli i są gotowi na konwersję w czerwcu. Niektórzy zakupili zapasy do 2031 roku.

Według serwisu IGN Sony nie ma podstaw do ukarania graczy za takie coś. Jednocześnie możemy spodziewać się, że cała akcja nie do końca jest na rękę Sony i pewnie szybko zablokują proceder. Niestety link nie działa w Polsce, zatem tym razem porządny cebula deal przejdzie nam koło nosa.

ps plus

Czym jest PS Plus Premium? Usługa po wprowadzeniu da dostęp do około 700 gier m.in. Death Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11 i Returnal. Do tego dojdą gry z PS3, PS2 i PS1, które będzie można ogrywać w chmurze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię