Strona głównaWiadomościOprogramowanieTak będą wyglądać gry przyszłości. Po prostu cudo!

Tak będą wyglądać gry przyszłości. Po prostu cudo!

CRYENGINE firmy Crytek od zawsze prezentował się rewelacyjnie. To jeden z najładniejszych silników graficznych na rynku. Ale to, co właśnie udało się osiągnąć za jego pomocą bije wszystko inne. Tak mogą wyglądać gry przyszłości.

Oficjalna strona CRYENGINE na Facebooku pochwaliła się efektami pracy Mathhiasa Lindermanna. Wykorzystał on silnik graficzny firmy Crytek oraz technikę fotogrametrii. Efekty wysadzają mózg! Aż strach pomyśleć, jakie komputer byłby w stanie uciągnąć taką grafikę w rozdzielczości 4K z prędkością 60 klatek na sekundę. Przewiduję, że nawet dwa GeForce’y RTX 2080 Ti połączone przez NVLink miałby z tym spory problem. Zresztą spójrzcie na te zrzuty ekranu:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

  1. te screeny nie przedstawiają szczytu możliwości obecnych silników graficznych – proszę przejrzeć internet – dema UE4 / Unity idt. – ich dema prezentują się o niebo lepiej niż to co tutaj jest prezentowane – silnik CRYENGINE ma lepsze możliwości – zwłaszcza że takie efekty można osiągnąć i zobaczyć w przeglądarce – np. pluginach do Toolbaga 3 czy podobnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię