Strona głównaWiadomościRozrywkaInspektor Gadżet powraca! Obejrzysz go na… Twitchu

Inspektor Gadżet powraca! Obejrzysz go na… Twitchu

Inspektor Gadżet to jedna z bajek mojego dzieciństwa. Może nie wspomina go tak dobrze jak Dragon Balla, Kapitana Tsubasę czy też Spider-Mana, ale z pewnością mam do niego ogromny sentyment. Dlatego ucieszyło mnie to, że bajkę będę mógł obejrzeć ponownie i to na Twitchu.

Na Twitchu będzie można obejrzeć cały pierwszy sezon oryginalnego Inspektora Gadżeta z 1983 roku. To aż 65 odcinków przygód nieporadnego, ale zaawansowanego technologiczne detektywa, którego cały czas ratuje szczęście i jego sprytna córka. Transmisja rozpocznie się 17 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Zobacz także: TwitchCon 2019 odbędzie się w Europie i to u naszych sąsiadów

Odcinki nie będą nadawane jednego dnia. W sumie cały serial ma być transmitowany po 5 godzin każdego dnia, aż do 24 grudnia do godziny 18:00. Oprócz tego Twitch przygotował kilka niespodzianek. W dniach 17-21 grudnia w trakcie transmisji dostępny będzie Andy Heyward – współtwórca Inspektora Gadżeta. Ma on opowiadać różne ciekawostki ze świata bajki i tego, jak powstawała. Poza tym ma on rysować szkice, inspirowane nickami użytkowników Twitcha. Poza tym w dniach 17-20 grudnia pojawi się również Adam Savage, znany z Pogromców Mitów, który będzie tworzyć trójwymiarowe akcesoria Inspektora Gadżeta.

Zobacz także: Fani są wściekli na Ninję, ale ten nie jest niczemu winien. Ktoś sfabrykował dowody

To kolejny już serial, który będzie można obejrzeć na Twitchu. Wcześniej streamowane były Pokemony, Power Rangers, a nawet Doctor Who. Transmisja odbędzie się na kanale TwitchPresents.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEngadget
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię