Strona głównaEsportGruby, Furlan, Snatchie, TOAO i phr dołączają do AGO Gaming

Gruby, Furlan, Snatchie, TOAO i phr dołączają do AGO Gaming

W końcu poznaliśmy organizację, dla której będzie grała nowa polska drużyna CS:GO w składzie Gruby, Furlan, Snatchie, TOAO i phr. Zawodnicy dołączyli do AGO Gaming, dla której jest to debiut na scenie Counter-Strike’a.

Nowy skład został oparty na trzech byłych zawodnikach Samsung4Gamers by Intekox (snatchie, TOAO i phr) oraz dwóch doświadczonych graczach (GruBy i Furlan), którzy mieli okazję grać między innymi na dwóch turniejach rangi major. Od jakiegoś czasu było wiadomo, że zawodnicy szukają organizacji. Wśród plotek pojawiało się między innymi AGO Gaming i teraz ta informacja została oficjalnie potwierdzona.

Zespół stawia sobie bardzo ambitne cele. Przede wszystkim chcą walczyć o czołowe miejsca we wszystkich turniejach i ligach w Polsce, ale także planują zaistnieć na scenie europejskiej. Jednym z celów jest zbliżenie się do TOP30 rankingu HLTV, co – patrząc na skład drużyny – wydaje się celem do osiągnięcia. Jestem pewien, że AGO Gaming szybko wskoczą do polskiej czołówki i wkrótce będą rywalizować nie tylko z PRIDE, ale również Team Kinguin, z którego Furlan został wyrzucony.

Oprócz tego do drużyny dołączają także Jarosław Śmietana, który będzie pełnić funkcje Business Development Director i kierował rozwojem organizacji oraz Bartosz Słodownik (poprzenio Vexed), który zajmie się bieżącą opieką nad zawodnikami jako Team Manager. – AGO chce zostać rozpoznawalną esportową marką w Polsce, a w dalszej perspektywie, również na świecie. Zamierzamy konsekwentnie budować polski esport i dostarczyć kibicom Counter-Strike jak największej dawki pozytywnych emocji! – można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu organizacji, opublikowanym na fanpage’u drużyny.

Źródło: AGO Gaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię