Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWszystkie nadchodzące gry EA z darmową aktualizacją dla PS5 i Xbox Series...

Wszystkie nadchodzące gry EA z darmową aktualizacją dla PS5 i Xbox Series X

Electronic Arts przygotowuje się na premierę konsol nowej generacji. Wydawca zapowiedział, że nadchodzące gry dostaną darmową aktualizację dla wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Wszyscy wiemy, jaką opinię ma wśród graczy Electronic Arts. Wciąż powtarzają się żarty na temat płatnych dodatków czy innego rodzaju mikropłatności. Najwyraźniej wydawca zamierza zerwać z tym wizerunkiem. COO firmy – Blake Jorgensen, zapowiedział, że nadchodzące produkcje ze stajni EA otrzymają w pełni darmową aktualizację do wersji na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Na ten moment nie znamy dokładnej listy gier, ale możemy zakładać, że znajdują się na niej wszystkie gry, które zostaną wydane od teraz aż do premiery PlayStation 5 i Xbox Series X. Prawdopodobnie dotyczy to między innymi corocznych gier sportowych, jak chociażby seria FIFA. Tego samego prawdopodobnie nie możemy powiedzieć o tytułach zaplanowanych na 2021 roku. Z dużą dozą prawdopodobieństwa powinniśmy założyć, że te zostaną po prostu wydane w dwóch wersjach (na obie generacje konsol) i od gracza będzie należał wybór jednej lub drugiej.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię