Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGTA 6 z premierą dopiero w 2021 roku?

GTA 6 z premierą dopiero w 2021 roku?

Wszyscy wiemy, że Rockstar Games pracuje nad GTA 6. Nie zostało to nigdzie oficjalnie potwierdzone, ale to praktycznie pewne. Tylko kiedy gra miałaby trafić na sklepowe półki? Według najnowszych plotek dopiero na jesień 2021 roku.

Tak przynajmniej twierdzi użytkownik Twittera o pseudonimie PSErebus. To ten sam człowiek, który niedawno ujawnił prawdopodobną cenę i datę premiery PlayStation 5. Ma on na swoim koncie kilka przecieków, które z czasem okazywały się prawdą. Nie oznacza to jednak, że jest nieomylny. Czasami nawet i jego źródła mogą zawieść, więc poniższe informacje traktujcie z dużym przymrużeniem oka.

Według PSErebus premiera GTA 6 planowana jest na jesień 2021 roku. To oznacza kilka rzeczy. Po pierwsze, prace trwają już od kilku dobrych lat i powoli są na ukończeniu. Po drugie, planowane to nie to samo co pewne. Lepiej poczekać na oficjalne informacje, bo póki nic nie zostało zapowiedziane, to jeszcze wszystko może się zmienić. Po trzecie, nowego GTA nie będzie od razu na premierę konsol nowej generacji, które mają trafić na sklepowe półki pod koniec 2020 roku. Niektórzy spodziewali się, że Rockstar Games chce stworzyć jedną z pierwszych gier na PlayStation 5 i Xbox Series X. Może tak się stanie, ale tą grą prawdopodobnie nie będzie GTA 6 (może Bully 2 albo tajemnicza gra w czasach średniowiecza?).

Najprawdopodobniej, znając Rockstar Games, gra początkowo trafi tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X. Dopiero po kilku miesiącach, a być może nawet roku okazję do zagrania otrzymają też PC-towcy. Według plotek miejscem akcji ma być Ameryka Południowa, a przede wszystkim Kolumbia. Twórcy mieli mocno inspirować się serialem Narcos.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię