Advertisement
Strona głównaKonsoleSony pokazało… logo PlayStation 5

Sony pokazało… logo PlayStation 5

Niestety, w trakcie targów CES 2020 nie odbyła się prezentacja konsoli PlayStation 5. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie było tematu nowego urządzenia. Japończycy podali kilka ciekawych danych, a do tego ujawnili… logo PS5.

Tak, w trakcie konferencji na targach CES 2020 w Las Vegas Sony zaprezentowało światu logo PlayStation 5. Kompletnie niczym nie różni się ono od logo PlayStation 3 czy PlayStation 4. Jedyna różnica to oczywiście zmiana liczby z 3/4 na 5. I to w sumie wszystko, jeśli chodzi o konsolę nowej generacji. Oprócz tego Jim Ryan – szef działu PlayStation, zapowiedział, że więcej ujawnią w przyszłości. Biorąc pod uwagę, że PS5 na zadebiutować pod koniec roku, to możliwych terminów jest całe mnóstwo.

Zobacz: Wyciekło pierwsze zdjęcie kontrolera do PlayStation 5

Poza tym Sony podało kilka ciekawych informacji na temat samej marki PlayStation. Na całym świecie sprzedało się już 106 mln egzemplarzy konsoli PlayStation 4 oraz 1,15 mld gier. Do tego dochodzi 5 mln gogli PlayStation VR oraz 103 mln aktywnych miesięcznie graczy, z czego 38,8 mln ma wykupiony abonament PlayStation Plus.

I to by było na tyle. Na więcej informacji na temat PlayStation 5 musimy jeszcze trochę poczekać. Miejmy nadzieję, że niezbyt długo. Według niedawnych plotek przedsprzedaż konsoli może ruszyć już w marcu, więc nie zostało dużo czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię