Strona główna Gry Aktualności GTA 6 - nowe plotki wskazują na premierę w 2023

GTA 6 – nowe plotki wskazują na premierę w 2023

Plotek wokół GTA 6 ciąg dalszy. Tym razem dostaliśmy solidną listę przecieków, które dotyczą nie tylko fabuły i miejsca akcji, ale również daty premiery.

Członkowie społeczności GTA każdy swój dzień zaczynają pewnie od odświeżania swoich ulubionych stron w celu znalezienia nowych plotek o szóstce. Czwartkowy wieczór ich nie zawiódł, bowiem na r/GamingLeaksAndRumours pojawił się obszerny post zapowiadający wiele pożądanych przez graczy szczegółów.

Zobacz: Bloober Team już pracuje nad kolejnym, dużym projektem

Autor posta przedstawił listę różnych informacji o nadchodzącej grze pochodzących od anonimowego leakera z 4chana. Jego zdaniem miejscem akcji będzie Floryda w latach 70-tych, a kampania strukturą przypomina Red Dead Redemption 2. Gra miałaby potrwać ok. 60 godzin i ukazać się w październiku 2023 roku.

Niestety wiele z wspomnianych rzeczy przypomina wcześniejsze plotki o szóstce. Nie wiemy też dokładnie, kim jest leaker i w jakim stopniu można ufać jego informacjom. Powyższą listę lepiej traktować więc z przymrużeniem oka i z budowaniem oczekiwań poczekać na oficjalne informacje od Rockstar.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE