Strona głównaGryAktualnościKaskader prawdopodobnie zdradził czas akcji w GTA 6

Kaskader prawdopodobnie zdradził czas akcji w GTA 6

Gracze ze zniecierpliwieniem czekają na chociażby szczątki oficjalnych informacji na temat GTA 6. Póki co musi jednak zadowalać się plotkami. Kolejne dostarcza znany kaskader Tim Neff, który współpracował już z Rockstar Games. Mężczyzna prawdopodobnie zdradził zbyt wiele.

Tim Neff to znany kaskader, który współpracował już Rockstar Games przy okazji Red Dead Redemption 2. Tym razem mężczyzna wrzucił na swojego Instagrama zdjęcia, jak trzyma kilka modeli broni w trakcie sesji motion capture. Fani szybko przeanalizowali materiał i na podstawie wykorzystanego orężu wywnioskowali, że chodzi o GTA 6, którego akcja będzie dziać się w latach 80. Neff szybko usunął wpis, a własne konto ustawił jako prywatne.

Zobacz: GTA 6 coraz bliżej? Rockstar zatrudni osobę do wykonania ważnego trailera

To oczywiście zrodziło jeszcze więcej pytań i dla wielu było potwierdzeniem, że kaskader przez przypadek wyjawił zbyt wiele. Oczywiście nie mamy żadnego dowodu na to, że to były prace akurat przy GTA 6 poza tym, że w przeszłości Tim Neff współpracował już z Rockstar Games. Co więcej, zaprzeczał on swojemu udziałowi w Red Dead Redemption 2, a później pojawił się w napisach końcowych. Nie zmienia to faktu, że powyższe informacje to tylko i wyłącznie spekulacje.

Zobacz: GTA 6 z premierą dopiero w 2021 roku?

Jest spore prawdopodobieństwo, że jeszcze w tym roku Rockstar Games oficjalnie zapowie GTA 6. Gra, podobnie jak poprzedniczka, może być tytułem cross-generacyjnym, czyli trafić jednocześnie na aktualną generację konsolą, jak i PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Najlepszym moment na zapowiedź wydaje się E3 2020 w Los Angeles.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameRant
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię