Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMaul Cosplay pracuje nad filmem Cyberpunk 2077 - Phoenix Program

Maul Cosplay pracuje nad filmem Cyberpunk 2077 – Phoenix Program

Gracze z niecierpliwością wyczekują Cyberpunka 2077. W międzyczasie grupa fanów marki, ze znanym cosplayerem na czele, przygotowuje film w świecie gry.

Z pewnością kojarzycie człowieka o pseudonimie Maul Cosplay, czyli Bena Schamma – to jeden z najbardziej rozpoznawalnych cosplayerów na świecie, który współpracował z CDPR przy promocji Wiedźmina 3. Teraz, wraz z grupą swoich fanów, przygotowuje on film na podstawie Cyberpunka 2077 – Phoenix Program. Do Sieci trafił już pierwszy zwiastun tego projektu.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – kreator postaci pozwoli modyfikować genitalia głównej postaci

Jak możecie zobaczyć na poniższym filmie, widać tu sporą inspirację trailerem gry z ubiegłorocznych targów E3. Mamy w nim głównego bohatera gry, V, który stał się zakładnikiem grupy terrorystów. Z odsieczą przychodzi mu w pewnym momencie Johny Silverhand.

Trailer Phoenix Program

Reżyserem filmu jest Vi-Dan Tran, który wcześniej był znany głównie z dorobku jako… kaskader. Pracował między innymi przy filmowej adaptacji Diuny z 2002 roku.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowe materiały zobaczymy już w czerwcu!

Trailer zachwycił ludzi z CD Projekt RED do tego stopnia, że udostępnili trailer na swoim koncie na Twitterze. A czy spodobał się Wam?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię