Strona głównaWiadomościRozrywkaGural ponownie usunięty z YouTube. Chce założyć własną platformę ze streamami

Gural ponownie usunięty z YouTube. Chce założyć własną platformę ze streamami

Znany i lubiany przez wszystkich Gural dostał kolejnego bana w serwisie YouTube. Patostreamer obraził się na cały świat i ma już dalsze, ambitne plany na przyszłość.

Pomimo sądowego zakazu wystąpień w Internecie, Grzegorz G. znany szerzej jako Gural powrócił triumfalnie do streamowania w serwisie YouTube. Nie poszalał jednak długo, bo po dwóch miesiącach jego nowy kanał został zamknięty, a biedny Grzesiu został bez możliwości streamowania. Ale spokojnie, ma już pomysł co z tym zrobić.

Zobacz: Daniel Magical ma sądowy zakaz streamowania. Ma też postawione zarzuty

W barwnym poście na Facebooku Gural nie omieszkał nawrzucać włodarzom YouTube’a i zagrozić im, że stracili ważne wsparcie w walce z tzw. ustawą ACTA 2. Miejmy nadzieję, że brak wsparcia tak ważnej osobistości nie wpłynie negatywnie na głosowanie przeciwko niej.

Zobacz: Gural zapowiada powrót i zmianę. Szczere nawrócenie pato-streamera?

Gural zapowiedział też początek nowego etapu streamerskiego i otwarcie własnej platformy. To na ten cel będzie zbierał donejty na najbliższej transmisji, która nie wiadomo jeszcze gdzie zostanie przeprowadzona.

Zobacz: Guralowi grożą coraz poważniejsze konsekwencje. Proponował seks 13-latce

Zebrania całej polskiej śmietanki patostreamerów w jednym miejscu wydaje się być w zasadzie trafionym pomysłem. Mogłoby to doprowadzić do powstania odpowiednich zmian w prawie, zakazujących szerzenia tego typu treści w Internecie, a wtedy ich skutecznie pozbycie się z sieci byłoby banalnie proste. Wystarczyłoby wyciąć jeden serwis. Kibicujemy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię