Strona głównaGryAktualnościHalf-Life – pierwszą postacią napotkaną w grze jest Gus operator wózka widłowego

Half-Life – pierwszą postacią napotkaną w grze jest Gus operator wózka widłowego

Serii Half-Life graczom raczej nie trzeba przedstawiać, podobnie Gordona Freemana, Alyx Vance czy G-Mana. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę kim jest Gus. A jest to pierwsza postać jaką spotykamy podczas gry w Half-Life.

Do sieci trafił film przedstawiający postać Gusa, operatora wózka widłowego, którego spotykamy w pierwszych minutach gry w Half-Life. YouTuber MarphitimusBlackimus tworzy filmy prezentujące szczegóły i smaczki z gry. Najnowszy materiał dotyczy operatora wózka widłowego, którego spotykamy na początku gry.

Zobacz: Nioh 2 bombardowane negatywnymi ocenami na Steam

Gus (imię widoczne na plakietce) i jego brat bliźniak, albo klon o imieniu Gus pojawiają się gdy w kolejce przemierzamy kopleks Black Mesa. Co ciekawe, postać kierowcy możemy dostrzec również w Half-Life: Blue Shift oraz Half-Life: Decay.

Postać została stworzona przez Steve’a Theodore’a, a inspiracją był woźny Gus z college’u, do którego uczęszczał Steve. Z kolei marka wózków widłowych HaiHan pochodzi od imienia żony dewelopera. Zarówno wózek jak i Gus są animowani, chociaż w grze jest to praktycznie niezauważalne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię