Strona głównaWiadomościRozrywkaHalo Infinite - tak wygląda okładka artbooka z gry

Halo Infinite – tak wygląda okładka artbooka z gry

Niedawno informowaliśmy Was o premierze artbooka z Mass Effect. Teraz informacja o podobnej pozycji książkowej, tym razem z Halo Infinite.

Firma 343 Industries ujawniła okładkę artbooka z gry Halo Infinite. Jest to pierwszy etap kampanii promocyjnej, która w pełni ma ruszyć jutro. Okładka przedstawia postać kultowego Master Chiefa, stojącego w polu z uszkodzoną instalacją Halo w tle. Wielu fanów dostrzega w tym podobieństwo do okładki pierwszej gry w serii – Halo: Combat Evolved.

Halo Infinite artbook

Jeśli przyjrzycie się dokładnie wizjerowi w hełmie Master Chiefa, zauważycie w nim coś, co wygląda jak odbicie postaci jednego z przeciwników. Może to być członek The Banished, frakcji, której obecność w Halo Infinite została już oficjalnie potwierdzona wcześniej w tym roku. Może to też być Hyperious, postać, której istnienie wyciekło za sprawą linii zabawek Mega Bloks. Wyciek tej informacji nastąpił na początku lipca. Interesującym elementem postaci Master Chiefa z okładki książki jest też linka z hakiem, przymocowana do jego przedramienia – to również może być nawiązanie do przecieków o gameplay Halo Infitnie.

Na jutro zaplanowano pokaz Xbox Games Showcase, na którym powinna też pojawić się nowa gra z serii Halo. Gra ma oficjalnie zadebiutować w tym roku na Xbox One, Xbox Series X oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię