Strona głównaWiadomościRozrywkaHBO tworzy nowe seriale z bohaterami DC – jeden o Zielonej Latarni

HBO tworzy nowe seriale z bohaterami DC – jeden o Zielonej Latarni

HBO nie tylko ogłosiło powstanie prequela do Gry o Tron, ale także kilka innych seriali, które dostępne będą w ramach usługi HBO Max. Dwa z nich mają być oparte na historiach z DC Comics.

Usługa HBO Max zostanie uruchomiona w maju 2020 roku. Będzie ona wspierana przez Warner Media, co oznacza, że zobaczymy w niej treści zarówno od HBO, Warner Bros, TNT, TBS oraz TruTV. To całkiem spore portfolio, które ma szansę przyciągnąć widzów. Przy okazji zapowiedziano też kilka nowych seriali. Jeden będzie prequelem do Gry o Tron i opowie historię rodziny Targaryen na 300 lat przed wydarzeniami z hitowego serialu. Dwa kolejne mają opowiadać o bohaterach DC Comics.

Na ten moment wiemy, że bohaterem jednego z dwóch seriali DC Comics będzie Zielona Latarnia. Za produkcję ma odpowiadać Greg Berlanti, który pracował między innymi przy serialu The Flash. Niestety, nie znamy żadnych szczegółów. Nie wiemy, kto wcieli się w tytułowego bohatera i na kiedy planowana jest premiera. Drugi serial DC Comics to Strange Adventures, w którym głównym bohaterem jest Adam Strange – bohater ludzkości z planety Rann. Pojawił się on już w serialu Krypton.

Zobacz: Disney przeznacza po 150 mln dolarów na każdy z seriali Marvela

HBO Max - Zielona Latarnia

HBO Max ma kosztować 14,99 dolarów miesięcznie. Na start w usłudze będą dostępne między innymi wszystkie sezony Teorii Wielkiego Podrywu, Przyjaciół i Ulicy Sezamkowej. Obejrzymy też wszystkie filmy z Batmanem i Supermanem w roli głównej, a także najnowszego Jokera czy też Shazam. Nie zabraknie też South Park, chociaż tutaj premiera ma mieć miejsce krótko o uruchomieniu HBO Max. Na ten moment nie wiemy, czy i kiedy usługa będzie dostępna w Polsce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię