Strona głównaKonsoleHitman: Kompletny pierwszy sezon z dodatkami za darmo na Xbox One

Hitman: Kompletny pierwszy sezon z dodatkami za darmo na Xbox One

Microsoft stawia wszystkim graczom Xbox kompletną edycję Hitmana. Bądźcie więc łaskawi dla swoich portfeli i skorzystajcie z nadarzającej się okazji…

Nie tak dawno informowaliśmy Was o pysznym pakiecie gier od Humble Bundle, w którym jako główne danie serwowany był kompletny sezon Hitmana na PC. Jeśli nie udało Wam się wtedy wysupłać kilkudziesięciu złotych na subskrypcję, to możecie zaprzestać użalać się nad swoim losem. W sklepie Microsoft Store pojawiła się bardzo apetyczna promocja na Hitmana w wersji GOTY.

Jest to wersja przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy Xbox One. Warto jednak nadmienić, że całkowicie darmowa. Aby ją przypisać na stałe do konta należy dodać grę z poziomu systemu Windows, a dopiero później zainstalować na konsoli.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 wyjdzie jeszcze w tej generacji konsol. Polska produkcja skorzysta na mocy Xboxa One X

Kto chce zgarnąć Hitmana: Kompletny pierwszy sezon z pakietem dodatków, musi się jednak pośpieszyć. Nie wiadomo, jak szybko Microsoft ściągnie promocję ze sklepu, bowiem może to wynikać z ich niedopatrzenia. Pierwotnie pierwszy sezon miał być dodawany w gratisie dla osób, które zakupiły drugą część przygód Agenta 47.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię