Strona główna Gry Aktualności Cyberpunk 2077 wyjdzie jeszcze w tej generacji konsol. Polska produkcja skorzysta na...

Cyberpunk 2077 wyjdzie jeszcze w tej generacji konsol. Polska produkcja skorzysta na mocy Xboxa One X

- Reklama -

Nie ulega wątpliwości, że Xbox One X jest najmocniejszą konsolą aktualnej generacji. Korzysta na tym wiele gier, które otrzymują poprawki dedykowane właśnie tej konsoli, by wyglądać na nich lepiej i działać płynniej niż na innych. Wygląda na to, że skorzysta na tym także najbardziej oczekiwana polska produkcja.

Podczas wczorajszego show #XboxInside Microsoft pokazał zwiastun, w którym chwali się wieloma tytułami, które poprawiono specjalnie z myślą o Xbox One X. Oprócz starszych tytułów, które otrzymały (lub otrzymają) aktualizacje, zaprezentowano w nim także kilka jeszcze nie wydanych, które już na starcie będą mogły cieszyć się wszystkimi możliwościami najnowszej konsoli Microsoftu.
Wśród nich znalazła się wyczekiwana przez wielu graczy produkcja CD Projekt Red, czyli Cyberpunk 2077. Oprócz bardzo dobrej jakości grafiki i wydajności, oznacza to dla graczy jeszcze jedną dobrą wiadomość – CDP Red nie zamierza czekać z premierą do nowej generacji konsol, Cyberpunka ogramy jeszcze w istniejącej. Czy to oznacza, że premiera zbliża się wielkimi krokami? To by potwierdzało doniesienia jednego z tureckich wydawców.

Zobacz także: CDPR optymalizuje Cyberpunk 2077, by dobrze wyglądał i działał na każdym sprzęcie

Poniżej wspomniany zwiastun:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE