Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls 6 będzie przeznaczony do grania nawet na 10 lat

The Elder Scrolls 6 będzie przeznaczony do grania nawet na 10 lat

O długowieczności Skyrima nie trzeba nikogo przekonywać. Eksploracja świata oraz tysiące modów sprawiają, że wielu graczy pomimo setek godzin spędzonych w grze nadal nie przeszło głównego wątku fabularnego. Podobnie ma być z The Elder Scrolls 6, które da nam frajdę na kolejne 10 lat.

Todd Howard podczas rozmowy z serwisem IGN zapewnił o zaplanowanej grywalności TES 6 na 10 lat. Oczywiście pamiętamy też jego zapewnienia o wiecznym wsparciu dla Fallout 76, dlatego traktujmy to z lekkim dystansem. Nie mniej jednak Bethesda planuje stworzenie świata, który zapewni nam wiele rozrywki nawet po przejściu głównego wątku fabularnego.

Zobacz: Bethesda dotrzymała słowa, wkrótce gracze otrzymają torby z edycji kolekcjonerskiej

Wszystko, co umieściliśmy [w Skyrim], staje się hitem. I gracze uwielbiają, to wciąż grają, jest prawie nieskończenie grywalna, wszystkie mody i wszystko w tym stylu. A my jesteśmy 8 lat po Skyrim. Pozwala nam wejść w Elder Scrolls 6, jest to gra, którą musimy zaprojektować tak, aby ludzie mogli grać przynajmniej przez co najmniej 10 lat.

Zobacz: Bethesda naprawia błąd i usuwa Denuvo ze steamowej wersji Rage 2

Skyrim nadal jest bardzo popularne i ogrywane przez wiele osób. Głównie za sprawą wcześniej wspomnianych modów oraz eksploracji świata. Dobrym posunięciem ze strony Bethesdy, które przedłużyło żywotność Skyrim było wydanie odświeżonej wersji gry, która posiadacze podstawowej wersji otrzymali za darmo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceign
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię