Strona główna Gry Aktualności Bethesda dotrzymała słowa, wkrótce gracze otrzymają torby z edycji kolekcjonerskiej

Bethesda dotrzymała słowa, wkrótce gracze otrzymają torby z edycji kolekcjonerskiej

Kilka miesięcy temu Internet i gracze kipieli nienawiścią do Bethesdy z powodu edycji kolekcjonerskiej Fallout 76. Poszło o torby jakie były dołączone do zestawu, a właściwie o różnicę pomiędzy reklamą a stanem faktycznym. Teraz Bethesda zapowiada, że wkrótce gracze otrzymają torby jak z reklamy gry.

Torbowa afera zdążyła już ucichnąć i przykryć się warstwą kurzu oraz innych afer. Jednak Bethesda pokazała swoje honorowe oblicze i pokazuje, że pamięta. Na oficjalnej stronie Fallout pojawił się wpis z informacją, że od przyszłego tygodnia gracze, którzy zakupili kolekcjonerską edycję Fallout 76 otrzymają zastępcze torby.

Zobacz: Fallout 76: Czy afera z edycją kolekcjonerską skończy się w sądzie?

fallout 76 torby

Zobacz: Kolejna wpadka Bethesdy z kolekcjonerką Fallouta 76

Wygląda jednak na to, że deweloper troszeczkę rozdrapał stare rany. Osobiście uważam, że postępuje właściwie i szkoda tylko, że tak długo to trwało i w ogóle musiało mieć miejsce. Gdyby Bethesda od samego początku do zestawu dołączyła płócienne torby na hełm zamiast ortalionowych nie byłoby całej afery. Mam nadzieję, że zostanie to potraktowane jako nauka na przyszłość nie tylko dla Bethesdy, ale również dla innych deweloperów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcefacebook
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE