Strona głównaEsportIEM Katowice 2022 - startuje sprzedaż biletów. Wstęp tylko dla zaszczepionych i...

IEM Katowice 2022 – startuje sprzedaż biletów. Wstęp tylko dla zaszczepionych i odzrowieńców

Niedawna informacja o tym, że IEM Katowice 2022 odbędzie się przy udziale kibiców była jedną z najlepszych dla każdego fana esportu w ostatnim czasie. Teraz poznaliśmy szczegóły sprzedaży biletów.

Oczywiście jak co roku, tak i przy okazji IEM 2022, będzie możliwy darmowy wstęp na teren wydarzenia. Jednak liczba takich miejsc będzie bardzo ograniczona i osoby bez biletów nie będą miały pewności, że dostaną się do Spodka. W przeciwieństwie do posiadaczy biletów. Wszystkich jednak będzie obowiązywała nowa zasada, związana oczywiście z trwającą pandemią. Każdy, kto będzie chciał wejść na teren Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego, będzie musiał przedstawić ważny certyfikat szczepienia na COVID-19 lub przebycia choroby. Bez nich udział w wydarzeniu będzie niemożliwy.

IEM Katowice 2022

Wróćmy jednak do sprzedaży biletów. Ta ruszy już za kilka dni – 23 września o godzinie 14:00, na stronie eBliet. Najtańsze bilety będą dostępne w cenie 95 PLN i dadzą wstęp na górne sektory. Drugie w kolejności kosztują 145 PLN i oferują lepsze miejsca. Potem są bilety kosztujące 240 PLN, na sektory blisko sceny, otwarty bar z napojami bezalkoholowymi oraz torbą z prezentami. Powyższe opcje dotyczą wstępu na jeden z dni rozgrywania turnieju w Spodku.

Zobacz: IEM Katowice 2022 – fani i zawodnicy znowu razem! ESL ogłasza zmiany w systemie rozgrywek

Dla tych, którzy chcą spędzić na IEM cały weekend przeznaczono następujące opcje: na wyższe sektory za 230 PLN, na dolne 360 PLN i dla miejsc blisko sceny, z barem i gadżetami za 850 PLN. Oprócz tego, jak co roku, są bilety God Mode – z hotelem, przejazdem z lotniska lub dworca do hotelu i z powrotem, nielimitowanym dostępem do stref, prezentami i wycieczką na backstage. Ta opcja kosztuje 6 tysięcy złotych.

Na koniec, jest jeszcze jedna opcja – dla wielbicieli StarCrafta II, bo oczywiście IEM nie mógłby się odbyć bez turnieju w tę grę. Specjalnie dla fanów tej strategii przeznaczono pulę biletów premium, w cenie 650 PLN, z miejscami przy scenie, barem i prezentami.

27 września o godzinie 14:00, ruszy również sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters Cologne 2021.

To jak, widzimy się w Spodku?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceESL
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

11 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze, wszyscy co się nie zaszczepili powinni mieć zakaz na wszystko! Brawo IEM! Osobiście będę czuł się bezpiecznie.

  2. Jestem zaszczepiony. Jestem przeciwnikiem dzielenia ludzi. Obrzydliwa jest segregacja sanitarna. W związku z tym nie będę uczestniczył w tej imprezie. Nie będę rozważał zakupu produktów firmy Intel, zwłaszcza że nie muszę, bo konkurencja dostarcza nie gorsze produkty.

  3. Ze względu na segregację nie będę uczestniczył w tym wydarzeniu na które przez ostatnie lata zawsze wybierałem się ze znajomymi. Powinni bojkotować takie zachowania jak robi to część artystów !

  4. A jak mam chorobę za sobą, tylko zamiast lecieć z tym do lekarza i siedzieć w szpitalu na kwarantannie, wyzdrowiałem po paru dniach, to co?
    Jak mam niby udowodnić, że nie kłamię? Mam jakieś próbki krwi oddawać, wymazy, czy co?

  5. Ha tfu, segregacja sanitarna. Czyli osoby, które nie mogą ze względów medycznych szczepić się na gryp… znaczy COVID mogą się gonić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię