Strona głównaWiadomościiiyama ogłasza konkurs dla graczy. Do wygrania są monitory i wyjątkowe gadżety...

iiyama ogłasza konkurs dla graczy. Do wygrania są monitory i wyjątkowe gadżety

Nowe logo i dwa monitory z serii G-Master stanowią świetny powód do celebracji. Producent nie zamierza jednak świętować w osamotnieniu, a razem z graczami, otwierając im drogę do cennych nagród.

Do zaprzęgu gamingowych monitorów iiyamy dołącza nowa linia urządzeń, która podzieli się z wcześniejszymi modelami nieco zmienionym logotypem. Podkreśli to ich gamingowy charakter i ponadklasowy cel ich pracy, czyli wyświetlania obrazu w zgodzie z ideą grania.

W ofercie pojawią się dwa nowe monitory Black Hawk G-Master GB2530HSU-B1 oraz G-Master GB2730HSU-B1, różniące się przede wszystkim długością przekątnej ekranu – 24,5″ i 27″. Obydwa modele obsługują rozdzielczość Full HD, opóźnienie 1ms i częstotliwość odświeżania ekranu do 75 Hz. Dzięki zastosowaniu panelu TN producent zminimalizował efekt smużenia, co ma duży wpływ na jakość wyświetlanych scen dynamicznych.

Debiutujący obok nich Red Eagle G-Master GB2560HSU-B1 to już monitor dla osób wymagających znacznie więcej. Za 24,5-calowym ekranem upchano technologię pozwalająca grać w pełnych 144 kl/s. Ponadto szybkość odświeżania łączy się z technologią FreeSync i piekielnie szybkim czasem reakcji, który to wynosi 1 ms. Nie można zapomnieć o dużej swobodzie regulacji ustawienia ekranu zarówno względem profilu wyświetlania kolorów, jak ustawienia wysokości oraz nachylenia ekranu.

Nie bez powodu pokrótce opisaliśmy nowe monitory. W ramach konkursu zorganizowanego przez producenta będzie można powalczyć o 5 sztuk Black Hawk G-Master GB2530HSU-B1i 5 sztuk Red Eagle G-Master GB2560HSU-B1. Stawkę uzupełnią gadżety i akcesoria reklamujące nową linię urządzeń.

Co trzeba zrobić, aby podłączyć u siebie choć jeden z nowiutkich monitorów? Wpierw przypomnieć sobie zasady odczytywania kodu dwójkowego i odwiedzić stronę internetową gmaster.iiyama.com/pl. Po odszyfrowaniu informacji będzie trzeba wykazać się kreatywnością i pokazać lub napisać, „jak G-Masterzy świętują zwycięstwo?”. Fotki, filmy i formy tekstowe są premiowane w ten sam sposób. Liczy się pomysł!   

Konkurs tak naprawdę już się rozpoczął i potrwa do 11 czerwca, więc jeśli brakuje Wam dobrego monitorka na biurku, bierzcie się do roboty. Nagrody już czekają!

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię