Strona głównaGryAktualnościImmortals Fenyx Rising łączy się z Blood of Zeus

Immortals Fenyx Rising łączy się z Blood of Zeus

Netflix nawiązał współpracę z Ubisoftem w wyniku, której powstał ciekawy crossover Fenyx Rising z serialem Blood of Zeus. Dzięki temu do gry trafią zadania i pakiety przedmiotów inspirowanym serialem Netflixa.

Mitologia grecka w minionym roku okazała się wdzięcznym tematem. Wiele mediów wykorzystało mity greckie do stworzenia nowych produkcji. Wśród nich należy wymienić chociażby grę Hades oraz całkiem udany Fenyx Rising. Co ciekawe, ten drugi połączy swoje siły z inną mitologiczną produkcją, a mianowicie Blood of Zeus, serialem animowanym produkcji Netflix.

Zobacz: Microsoft, Amazon i Google chcą przejąć kolejne studia deweloperskie

Ubisoft ogłosił, że Immortals otrzyma ograniczone czasowo wydarzenie, które będzie crossoverem i wprowadzi do gry dodatkową zawartość inspirowaną popularnym serialem animowanym. Od dziś do 28 stycznia gracze będą mogli wziąć udział w nowym zadaniu o nazwie A Tribute to Family, które będzie wyzwaniem do walki z Chimerą i Cerberusem. Nagrodą będą specjalne przedmioty i elementy kosmetyczne inspirowane serialem.

Immortals Fenyx Rising

Do tego dojdą nowe bronie, które będzie można kupić zarówno w czasie trwania wydarzenia jak i po jego zakończeniu. Znajdziemy tam skórki dla miecza, topora, łuku oraz zbroi. Wszystko inspirowane Blood of Zeus.

Immortals Fenyx Rising

Immortals Fenyx Rising jest już dostępny na PS5, Xbox Series X | S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia, Amazon Luna i PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię