Strona głównaEsportCounter-StrikeAnonymo Esports: polska formacja z awansem do zamkniętych kwali DH Open

Anonymo Esports: polska formacja z awansem do zamkniętych kwali DH Open

Czy nowa formacja CS:GO na polskiej scenie będzie tak wyczekiwanym zwiastunem zmian i świeżości? Pierwsze mecze Anonymo Esports wlały nieco nadziei w serca kibiców.

Po dwóch dniach zakończyły się otwarte kwalifikacje do DreamHack Open January 2021. Z kilkunastu polskich ekip póki co awans wywalczyła sobie jedna – Anonymo Esports.

Zobacz: PGL CS:GO Major 2021 Sztokholm – pierwszy i jedyny Major w 2021 zapowiedziany

Nowy skład na polskiej scenie, zbudowany na bazie Illuminar Gaming i złożony ze Snaxa, innocenta, mynia, Kylara i KEia, rozegrał łącznie 7 spotkań (pierwsze w drabince było “wolnym losem”), w czwartkowego wieczora pokonać portugalskie sAw i awansować do zamkniętych kwalifikacji. 

Anonymo_Esports

Ta część turnieju rozegrana zostanie w piątek i sobotę, w walce wezmą udział cztery ekipy. Na swoje spotkania już czekają zespoły forZe i HellRaisers, natomiast o swoją szansę może powalczyć jeszcze jeden polski zespół – StylDunow z byalim i MICHEM w składzie niedawno zaczął swój mecz z bułgarskim MBAPPEEK.

Aktualizacja: StylDunow również awansowali do zamkniętej części kwalifikacji. Dzisiejszy dzień rozpocznie mecz Anonymo z forZe, który rozpocznie się o 14:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię