Strona głównaWiadomościJeszcze w tym roku czeka nas krwawa wojna, którą stoczymy w najnowszej...

Jeszcze w tym roku czeka nas krwawa wojna, którą stoczymy w najnowszej części Total War

Sporo wody w rzece upłynęło od ostatniej historycznej gry z serii Total War. Poprzednie dwie części osadzone zostały w uniwersum Warhammera. W tym roku Sega i Creative Assembly powracają w wielkim stylu.

W listopadzie informowaliśmy o zapowiadanym na ten rok spin-offie Total War Saga: Thrones of Britannia. W tym roku dostaniemy również grę z głównej sagi noszącą tytuł Total War: Three Kingdoms. Akcja tej części przeniesie nas do Chin w czasach najbardziej krwawych wojen jakie miały miejsce w całej historii kraju, przypadających na II i III wiek.

Poniżej oficjalny trailer oraz opis gry.

[you tube= StH_U8ASCjE]

Jest rok 190, Chiny stoją na skraju przepaści. Krajem rządzi dynastia Han na czele, której stoi dziecko. Jednak krajem rządzi ktoś inny. Cesarz jest pacynką w rękach Dong Zhuo, który popycha imperium ku nieuchronnej zagładzie. Ale jest jeszcze iskierka nadziei.

Trzech bohaterów stanie do walki przeciwko tyranii i niegodziwości. Jednocząc innych razem przeciwstawią się rządom Dong Zhuo. Jak potoczy się historia, czy wspólny cel doprowadzi do zwycięstwa? Czy ambicje i chęć zysku będą powodem upadku bohaterów? Jedno jest pewne przyszłość Chin zależy od nich.

Najnowsza część ma zupełnie odbierać od fabuły pierwszej części, która również działa się w epoce Trzech Królestw. Czy jednak Creative Assembly podoła temu zadaniu i pokaże coś świeżego?

Tego dowiemy się najwcześniej pod koniec lata. Początkowo na Steam została opublikowana data premiery wyznaczona na 6 września, Sega jednak szybko ją usunęła.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię