Strona głównaKonsoleXbox – do mobilnej aplikacji trafią osiągnięcia i brakujące funkcje

Xbox – do mobilnej aplikacji trafią osiągnięcia i brakujące funkcje

Dyrektor zarządzania projektami Xbox potwierdził, że mobilna aplikacja Xbox w końcu zyska brakujące funkcje. Wśród nich pojawią się osiągnięcia. Aktualizacja ma trafić do graczy już w najbliższym czasie.

Aplikacja mobilna Xbox umożliwia graczom robienie wielu rzeczy związanych z kontem Xbox, niezależnie od tego czy korzystamy z Xbox One czy Xbox Series. Nadal jednak brakuje jej wielu funkcji, o które prosili fani. Na szczęście aplikacja ewoluuje i wkrótce wzbogaci się o kilka przydatnych rzeczy.

Xbox

Dyrektor Xbox ds. Zarządzania projektami Jason Ronald niedawno brał udział w podcaście i przekazał kilka istotnych szczegółów dotyczących nowej aplikacji. Roland potwierdził, że w najbliższych miesiącach zostaną wprowadzone osiągnięcia.

Zespół Xbox bierze również pod uwagę opinię graczy i weryfikuje czego brakuje w aplikacji mobilnej. Aktualizacje wprowadzą ulepszenia Game DVR i Quick Resume. Wydaje się, że dzięki aplikacji zespół Xbox che żeby telefon stał się drugim docelowym miejscem gry a nie tylko dodatkowym ekranem. Obecnie jest możliwość wstępnego pobrania gier Xbox z aplikacji mobilnej.

Zobacz: Skąd wzięło się 40 tysięcy małych symboli PlayStation na kontrolerach PS5?

Aplikacja mobilna pozwala także na natychmiastowe wyświetlanie i udostępnianie zrzutów ekranu robionych na Xbox Series. Do tego dochodzi możliwość gry zdalnej za pomocą przesyłania strumieniowego z konsoli do telefonu. Aplikacja jest również kompatybilna z kontrolerami Xbox, które podłączymy za pośrednictwem Bluetooth.

Pozostaje teraz czekać na aktualizację.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię