Advertisement
Strona głównaGryAktualnościJuż wiemy kto zajmie się sprzedażą Cyberpunk w Europie

Już wiemy kto zajmie się sprzedażą Cyberpunk w Europie

Podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3, Bandai Namco będzie odpowiedzialne na dystrybucję Cyberpunk 2077. CD Projekt RED nieprzypadkowo zawarł współpracę ze sprawdzonym partnerem w interesach.

Wygląda na to, że CD Projekt nawet Sapkowski nie jest straszny.

W sprawie zajął głos Michał Nowakowski z CD Projekt:

Nasze obecne partnerstwo dystrybucyjne z Bandai Namco opiera się na solidnych fundamentach i zaufaniu, jakie wypracowaliśmy podczas naszych poprzednich projektów. Pomyślnie współpracowaliśmy przy Wiedźminie 2 oraz Wiedźminie 3 i jestem przekonany, że Bandai Namco dobrze zaopiekuje się Cyberpunk 2077.

Bandai Namco będzie odpowiedzialne za dystrybucję Cyberpunk 2077 w 24 europejskich krajach i obejmie: Andorę, Austrię, Belgię, Cypr, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Grecję, Islandię, Irlandię, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Maltę, Norwegię, Portugalię, San Marino, Hiszpanię, Szwecja, Szwajcaria, Holandia i Wielka Brytania.

Wiceprezes Bandai Namco ds. Rozwoju biznesu, Alberto González Lorca dodał:

CD Projekt RED w ciągu zaledwie kilku lat, stał się jednym z wiodących studiów w branży. Charakteryzuje się innowacyjnym podejściem do każdej gry i jesteśmy dumni i podekscytowani, tym, że możemy być częścią projektu Cyberpunk 2077. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownej współpracy z CD Projekt Red i dystrybucję kolejnej gry w Europie.

Za dystrybucję Cyberpunk 2077 w Polsce będzie odpowiedzialny CD Projekt z kolei w USA zaszczyt ten przypadnie Warner Bros. A niedawno CD Projekt ogłosiło, że współpracuje również ze studiem Digital Scapers nad trybem multiplayer w Cyberpunk 2077.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię