Strona głównaWiadomościRozrywkaKevin sam w domu – Disney+ nagra nową wersję kultowej świątecznej komedii

Kevin sam w domu – Disney+ nagra nową wersję kultowej świątecznej komedii

W ostatnim czasie nastała moda na kręcenie nowych wersji starych filmów. To pędzące tsunami wchłonie jeden z najpopularniejszych świątecznych filmów w Polsce, czyli Kevin sam w domu. Nie będzie to jedyna ofiara zapędów Disney+ na poprawianie doskonałych produkcji.

Z okazji uruchomienia platformy streamingowej Disney+, widzowie w Stanach Zjednoczonych (oferta skierowana jest na razie wyłącznie do nich) zobaczą kilka kultowych filmów naszego dzieciństwa w nowej odsłonie. Informacje o planach Disneya zostały ogłoszone na konferencji prasowej przez szefa firmy Boba Igera.

Zobacz: Deadpool 3 może zostać ocenzurowany przez Disneya – tak twierdzi reżyser filmu

Kevin sam w domu w nowej wersji

Pomimo, że dotyczyła ona wyłącznie USA, to polscy widzowie mogą poczuć się jakby ktoś wbijał im sztylet w serce. Wszystko za sprawą ogłoszenia rebootów kilku kultowych produkcji. Wśród nich znalazł się Kevin sam w domu, bez którego nie odbędzie się żadna prawdziwa polska wigilia. Nowej wersji doczekają się również Noc w muzeum, Fałszywa dwunastka oraz Dziennik cwaniaczka.

Platforma Disney+ wystartuje w USA 12 listopada. W ofercie znajdziemy produkcje Disneya oraz wykupionej przez firmę wytwórni 21st Centry Fox, w tym seriale o superbohaterach Marvela. To był też główny powód dla, którego zaczęły znikać one z Netflixa.

Cennik Disney+

Disney+ w USA będzie dostępny w ramach dwóch abonamentów:

  • podstawowego – 7 dolarów miesięcznie;
  • pakietu rozszerzonego zawierającego: Disney+, ESPN+, Hulu z reklamami – 13 dolarów miesięcznie.

Zobacz: Co po Avengers: Endgame i Spider-Manie? Disney zdradza plany na kolejne filmy Marvela

Na razie nie wiadomo kiedy i czy platforma Disney+ będzie dostępna w Polsce. Jednak wiele na to wskazuje bo główna strona serwisu dostępna jest również w języku polskim. Czy możemy liczyć na start 24 grudnia?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię