Strona głównaGryAktualnościNinja z okrągłym milionem subskrybentów na Mixerze

Ninja z okrągłym milionem subskrybentów na Mixerze

Liczba subskrypcji rośnie w zastraszającym tempie. 

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o przekroczeniu imponującej granicy 500 tysięcy subów. Jak się wczoraj okazało, teraz jest to już ponad milion.

Zobacz: Ninja: Za przejście z Twitcha do Mixera streamer miał dostać 50 milionów dolarów

Pozostaje już tylko jedno pytanie: do jakiej wartości spadnie ta liczba, kiedy Microsoft przestanie rozdawać subskrypcje za darmo? Chociaż Ninja wciąż zarabia na wszystkich użytkownikach odbierających swojego suba, Mixer całą akcję rozpoczął z nadzieją, że na dłużej przyciągnie to nowych użytkowników. Wielu zmusi też pewnie do założenia konta na platformie. Nie wystarczy bowiem to przypisane do usług Microsoftu.

Prawda wyjdzie na jaw, kiedy miną już dwa miesiące, a miliony subskrybentów, które do tej pory cieszyły się darmową usługą, zostaną poproszone o numer swoich kart kredytowych i pierwsze sześć dolarów. Ile z tych osób faktycznie zostanie na platformie?

Na razie Ninja nie musi się jednak tym martwić. Może spokojnie streamować, przekraczać kolejne rekordy subskrypcji i patrzeć, jak przyciąga na Mixera kolejnych, nowych użytkowników.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię