Strona głównaKonsoleKiedy Cyberpunk 2077 w ramach Xbox Game Pass?

Kiedy Cyberpunk 2077 w ramach Xbox Game Pass?

Adam Kiciński, prezes CD Projekt odniósł się do plotek na temat udostępnienia Cyberpunk 2077 w ramach usługi subskrypcji Xbox Game Pass.

Jakiś czas temu Cyberpunk 2077 pojawił się w reklamie usługi Xbox Game Pass. Dawało to jasną wskazówkę, że już w rok po premierze będziemy mogli niemal za darmo grać w Cyberpunk 2077 na konsolach Xbox. Reklama ostatecznie zniknęła, a szef PR Game Passa wylał na graczy kubeł zimnej wody. Teraz sytuację wyjaśnił szef CD Projekt – Adam Kiciński. Temat udostępnienia gry w ramach Game Passa pojawił się we wczorajszej sesji Q&A zorganizowanej po przedstawieniu wyników finansowych firmy.

Zobacz: CD Projekt RED chce stopniowo dodawać elementy multiplayer do swoich gier

Rozważamy każdą opcję biznesową, ale taki model subskrypcyjny jest dobry tylko w pewnym momencie cyklu życia produktu, a więc nie za wcześnie. Wiedźmin 3 był przez jakiś czas dostępny w ramach subskrypcji, ale za każdym razem musimy dokładnie przeanalizować z tego korzyści oraz poniesione koszty, a także porównać je z wynikami sprzedaży, więc jest to decyzja bazująca na podstawie danych. Na razie dla Cyberpunka jest na to za wcześnie.

W przyszłym roku Cyberpunk doczeka się aktualizacji dla konsol nowej generacji. Tak samo jak Wiedźmin 3. Nową wersję otrzymają wszyscy posiadacze wersji na Xbox One i PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię