Strona głównaGryKolejna aktualizacja do Fortnite Battle Royal przynosi dwururkę i nowy tryb rozgrywki

Kolejna aktualizacja do Fortnite Battle Royal przynosi dwururkę i nowy tryb rozgrywki

Nadszedł czas na kolejną aktualizację Fortnite. Zwykle oznacza to, że coś zostanie dobrane, coś zmienione a jeszcze inne rzeczy znikną całkowicie z gry. Największy wpływ na to mają zgłoszenia społeczności.

W tym razem w nasze rączki wpadnie strzelba dwulufowa, która jest niezastąpioną bronią o dużej mocy przy strzałach z bliska. Będzie to idealne uzupełnienie klasycznego shotguna i strzelby taktycznej. Nowa pukawka będzie występowała w wersji epickiej i legendarnej. Będzie ją można znaleźć porozrzucaną na mapie a także w skrzyniach, zrzutach i automatach do sprzedaży. Jeden strzał z bliska może zadać od 143 do 150 obrażeń, jednak taka moc okupiona jest możliwością oddania tylko dwóch strzałów na raz. Dwururka posiada zmniejszony mnożnik krytyków 1,25 oraz opóźnieniem przy zmianie broni wynoszącym 2 sekundy. Czyli coś za coś.

Kolejną nowością jest tryb Stabilna burza. Kluczem do sukcesu jest tutaj mobilność i przebywanie stale w ruchu ponieważ burza przez cały czas zacieśnia swoje kręgi. Nie ma tu czasu na szczanie po krzakach trzeba wiać. Burza kurczy strefę niemal bez przerwy przez ok. 15 minut i nie znajdziecie tu bezpiecznych stref. Wpadnięcie w burze będzie zadawało 10 punków na każdą sekundę. Najczarniejszy koszmar camperów właśnie się spełnił.

Zmianie uległ także system sprzedaży przedmiotów z automatów. Zwiększono szansę na pojawienie się jego lepszych wersji. Teraz szansa pojawienia się niepospolitego automatu wzrosła za 14 do 20 procent, epickiego z 5,5 do 19%, a legendarnego z 3 do 8%. Zmniejszono także koszty materiałów potrzebnych do zakupu. Osłabieniu uległa siła wybuchu zdalnie odpalanych ładunków. Teraz jednocześnie możemy znaleźć trzy sztuki a na stosie możemy ułożyć maksymalnie 6.

Wprowadzono też kilka poprawek wizualnych np. ściany nie znikają już na chwilę przed ich zniszczeniem. Uspokojono ruchy kamery przy celowaniu, a celownik nie zacina się również zboczach. Poprawiono również wydajność gry i zmniejszono zużycie pamięci we wnętrzach budynków, dzięki czemu gra ma działać płynniej.

Źródło: fortnite

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię