Strona głównaGryTwórca systemu RPG Cyberpunk 2020 o tym, co lubi w Cyberpunk 2077

Twórca systemu RPG Cyberpunk 2020 o tym, co lubi w Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów. Twórca papierowej wersji gry w niedawnym wywiadzie podzielił się wieloma informacjami na temat produktu CD Projekt.

Podsmith jest jedną z niewielu osób, które widziały znaczenie więcej materiałów z Cyberpunk 2077 niż inni. Nic dziwnego w końcu to on jest autorem zasad gry i pomaga również CDPR. To jest też jeden z powodów, dla których dziennikarze tak mocno zaczęli interesować się jego osobą oraz tym co ma do powiedzenia.

W grze można zobaczyć o wiele więcej niż pokazano na E3. Są tam całe dzielnice, po których można spacerować i słuchać plotek. A wszystko to w pierwszej osobie, co osobiście uwielbiam. Możesz iść ulicą i słuchać jak ktoś coś mówi za tobą, odwracasz się i zastanawiasz, kto to powiedział. Nie masz pełnej świadomości sytuacji, co sprawia, że wrażenia z gry są o wiele większe.

Następnie dodał:

Moralność to cyberpunk. Sprowadzam to do tego samego przewodnika, który napisałem o tym, jak stworzyć dobrą przygodę w Cyberpunk 2020, która brzmi: „To jest osobiste.” Każdy ma swoją wewnętrzną moralność, Każda naprawdę dobra cyberpunkowa opowieść dotyczy osobistej moralności zaangażowanych ludzi. Czasem nie ratuje się świata, chodzi tylko o ocalenie siebie, rzeczy, ludzi, na których ci zależy, co sprawia, że jest on zarówno bardzo polityczny jak i osobisty.

Rozwój Cyberpunk 2077 wydaje się przebiegać całkiem dobrze. Jednak nadal musimy uzbroić się w cierpliwość i dać CDPR dokończyć grę. Niestety nie będzie okazji zagrania podczas Gamescom 2018. Wiemy również, że nad dialogami pracuje 10 scenarzystów.

A Wy co myślicie na temat Cyberpunk 2077 będzie hit na miarę Wiedźmina 3?

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię