Strona głównaEsportCounter-StrikeKolejne roszady w Ninjas in Pyjamas. Legendarny GeT_RiGhT nie będzie już graczem...

Kolejne roszady w Ninjas in Pyjamas. Legendarny GeT_RiGhT nie będzie już graczem Ninjów

Ninjas in Pyjamas nadal szukają sposobu na powrót do formy ze swoich najlepszych czasów. Dennis oraz… GeT_RiGhT mają zostać odsunięci od aktywnego składu Ninjów.

W zamian za grającego w barwach NiP-u od lutego 2018 roku Dennisa “dennisa” Edmana ma się pojawić 17-letni Nicolas “Plopski” Gonzalez, który do tej pory reprezentował barwy Ancient. Organizację najwyraźniej przekonały ostatnie wyniki miksu, czyli między innymi awans na europejskiego Minora i 2. miejsce na DreamHacku Open Summer. Tam Ancient w walce o finał pokonało polskie Aristocracy.

Zobacz: Aktualizacja CS:GO – 20 lat gry i poważny nerf AUG-a

Co ciekawe, zmiany mają sięgnąć jeszcze dalej. Bardzo niepewna jest przyszłość w składzie NiPu jednej z jego największych legend i ulubieńców publiczności – także polskiej – Christophera “GeT_RiGhTa” Alesunda. Popularny “Krzysiek” na pewno wystąpi w barwach szwedzkiego składu na wrześniowym StarLadder Berlin Major, ale przez cały ten czas organizacja będzie już szukać kogoś na jego miejsce. GeT_RiGhT ma natomiast po Majorze zająć się inną, w tej chwili bliżej niesprecyzowaną rolą w organizacji.

Zobacz: Ninjas in Pyjamas wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jeśli cały ten scenariusz się sprawdzi – a są to informacje podane przez samą organizację, a więc niemal pewne – to w składzie NiP pozostanie we wrześniu już tylko jedna ze starych legend tej formacji: Patrik “f0rest” Lindberg.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię