Strona głównaWiadomościWcześniejszy dostęp do Shadow of The Tomb Raider dla posiadaczy wersji Croft...

Wcześniejszy dostęp do Shadow of The Tomb Raider dla posiadaczy wersji Croft Edition

Gracze, którzy zdecydują się na preorder Shadow of The Tomb Raider w wersji Digital Delux (Croft Edition) uzyskają wcześniejszy dostęp do gry. Premiera zaplanowana jest na 14 września natomiast posiadacze wyżej wymienionej wersji będą mogli zagrać już 12 września.

Zawartość wersji Delux:

Oficjalny opis gry:

Poznaj decydujące chwile w życiu Lary Croft. W Shadow of The Tomb Raider Lara musi opanować śmiercionośną dżunglę, eksplorować przerażające grobowce i wytrzymać w najcięższych chwilach jej życia. Tym razem wyrusza, aby ocalić świat przed apokalipsą Majów. To właśnie te wydarzenia przemienią Larę w poszukiwacza przygód.

Przetrwaj i rozwijaj się w najniebezpieczniejszym miejscu na Ziemi. Opanuj bezlitosną dżunglę, aby przetrwać. Stań się jednością z otoczeniem wykorzystując dżunglę na swoją korzyść. Atakuj z zaskoczenia i znikaj w gąszczu niczym jaguar, używaj błota do kamuflażu, wywołuj strach wśród swych wrogów siejąc chaos i zniszczenie.

Odkrywaj mroczne grobowce, które są bardziej przerażające niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwiązuj niebezpieczne i skomplikowane zagadki.

Shadow of The Tomb Raider pojawi się na PC oraz konsolach 14 września. Wersja PC została stworzona przez studio Nixxes odpowiedzialne za produkcję Rise of the Tomb Raider. Gra została zoptymalizowana pod kątem procesorów graficznych Nvidia.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię