Advertisement
Strona głównaKonsoleKoniec produkcji Xbox One X

Koniec produkcji Xbox One X

Można powiedzieć najwyższa pora. Microsoft zakończył produkcję niektórych wersji Xbox One obecnej generacji. Wygląda na to, że to ostatni dzwonek jeżeli chcecie wejść w jej posiadanie.

Według informacji przekazanych przez serwis The Verge, Microsoft zakończył produkcję konsol Xbox One X oraz Xbox One S All-Digital Edition. Z taśmy produkcyjnej nadal będą schodzić Xbox One S.

Gdy wkraczamy w przyszłość dzięki Xbox Series X naturalnym krokiem jest zatrzymanie produkcji Xbox One X i Xbox One S All-Digital Edition. Xbox One S będzie nadal produkowany i sprzedawany na całym świecie.

Wersja X została wypuszczona na rynek w 2017 roku, a Xbox One S All-Digital Edition w zeszłym roku w maju. Zakończenie produkcji jest stałym elementem życia każdej generacji. Pozostaje tylko pytanie czy nie stało się to zbyt szybko. Do premiery Xbox Series X jeszcze kilka miesięcy. Co więcej zaskakujące jest, że Microsoft postanowił wstrzymać produkcję mocniejszej wersji konsoli, pozostawiając tą słabszą, ale nie tą najgorszą, czyli All-Digital.

Zobacz: Intel ma coś ważnego do przekazania

Gracze od pewnego czasu skarżą się na problemy z zakupem Xbox One X. Z początku można było podejrzewać, że to wina światowej pandemii. Teraz wiadomo, że to wina Microsoftu. Z innych ciekawostek, Microsoft może planować wydanie Xbox Series X pozbawionego dysku.

Zobacz: Valorant – Sage dostanie kolejne nerfy. Jest zbyt mocna

Jeżeli wahaliście się czy kupić XBO X to jest to ostatni dzwonek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcethe verge
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię