Strona głównaGryAktualnościEpic Games wyjaśnia swoje rozumowanie za wprowadzeniem mechów

Epic Games wyjaśnia swoje rozumowanie za wprowadzeniem mechów

Epic tłumaczy filozofię stojącą za Fortnite

Dłużej nie mogli już milczeć. Hashtag #RemoveTheMech rozniósł się po całym Twitterze, a feedback od społeczności szybko stał się jednogłośny. Epic postanowiło wreszcie zaadresować więc problemy związane ze swoją nową mechaniką.

Zobacz: Fortcast #3 – gośćmi nowego odcinka profesjonalni zawodnicy Fortnite

Wczorajszy post potwierdził dokładnie to, czego obawiała się większość graczy. Epic bez zbędnego owijania w bawełnę dał wszystkim do zrozumienia, że mech został wprowadzony po to, żeby pomóc mniej doświadczonym graczom w zdobywaniu pierwszych zwycięstw. Jak sami przyznali, B.R.U.T.E. tę misję spełnia bardzo skutecznie.

Twórcy wspomnieli również o zmianach wprowadzonych do Areny. Ich zdaniem modyfikacja spawn rate’ów znacznie wpłynęła na charakter rankingowych trybów Fortnite, z czego są zadowoleni. Argumenty poparli dwiema grafikami prezentującymi udział eliminacji zdobywanych przy pomocy mechów podczas gier standardowych oraz rankingowych.

Jak widać na powyższym przykładzie, esportowa część Fortnite’a nie jest zbyt zadowolona. Wygląda jednak na to, że wbrew predykcji sporej liczby ekspertów, mechy zostaną w trybach competitive. Czyni to rozpoczynający się w weekend turniej Trio nawet bardziej ekscytującym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię