Strona głównaGryAktualnościKudłaty zamiast do Mortal Kombat 11 trafił do Jump Force

Kudłaty zamiast do Mortal Kombat 11 trafił do Jump Force

Twórcy Mortal Kombat 11 nie byli przychylni pozytywnie rozpatrzyć petycji wielu graczy z prośbą o wprowadzenie Kudłatego, jako grywalnej postaci. Na szczęście życie już wielokrotnie pokazało, że gdzie deweloper nie może tam modder zrobi swoje. Tym samym będziemy mogli grać Kudłatym. Jedyny problem, że nie w Mortal Kombat 11 tylko Jump Force, ale darowanemu…

Zobacz: Mortal Kombat 11: Wielki powrót Jade

Nie tak dawno temu ktoś wpadł na pomysł, żeby do Mortal Kombat 11 jako grywalna postać został dodany Kudłaty z serialu animowanego Scooby Doo. W tym celu została stworzona petycja, pod którą podpisało się ponad 370 tys. graczy.Menedżer społeczności gry Tyler Lansdown bardzo szybko ostudził zapał graczy informując, że nie ma możliwości, aby kudłaty pojawił się w Mortal Kombat.

Na szczęście takiego problemu nie ma w Jump Force, do którego Kudłaty zawitał w postaci darmowego moda, stworzonego przez jednego z fanów.  Postać jest w pełni grywalna i gotowa do pobrania. Kudłaty jako postać zastępuje Vegetę.

A już w maju do gdy Bandai Namco wprowadzi 10 postaci DLC, które będą dostępne w ramach przepustki sezonowej. A jeżeli chcesz zagrać Kudłatym wystarczy pobrać mod wchodząc TUTAJ.

Premiera Jump Force miała miejsce 15 lutego na Pc, Xbox One oraz PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię