Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat 11 Kudłaty nigdy nie będzie jednym z wojowników

Mortal Kombat 11 Kudłaty nigdy nie będzie jednym z wojowników

Jeżeli liczyliście na to, że zmasowana akacja mająca na celu wprowadzenie Kudłatego, jako jednego z wojowników Mortal Kombat 11 odniesie skutek, to niestety przeliczyliście się. Deweloper gry NetherRealm powiedziało stanowcze i zdecydowane NIE.

Pomysł dodania Kudłatego, jako jednej z postaci tak spodobał się graczom, że pod petycją podpisało się ponad 350 tys. osób. Jednak menedżer społeczności Mortal Kombat, Tyler Landssown ostudził zapał graczy podczas pierwszego oficjalnego Mortal Kombat 11 – Kombat Kast, które odbyło się w tym tygodniu.

Za każdym razem, gdy w Internecie pojawia się petycja dotycząca jakiejś gry wideo, deweloperzy muszą traktować ją poważnie. W tym budynku mamy pokój nazwany pokojem Petycji, z którego wszyscy z tego studia zawsze wychodzą przerażeni, zastanawiając się, co dalej.

Kudłaty nie trafi do gry – w ogóle, nigdy, przepraszam, to jest martwy mem. Nie będzie żadnego Kudłatego w Mortal Kombat 11.

Zobacz: Mortal Kombat 11: sprzęt postaci będzie miał znaczenie głównie kosmetyczne

Wiadomość może rozczarować wszystkich, którzy całą akcję brali na poważnie. A jeżeli jesteśmy już przy postaciach z Mortal Kombat 11 to deweloper udostępnił zwiastun przedstawiający Kabala, którego mieliśmy okazję poznać w MK3:

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię