Strona głównaEsportŁ3 Gaming Convention dobiegł końca. Organizatorzy podsumowują wydarzenie

Ł3 Gaming Convention dobiegł końca. Organizatorzy podsumowują wydarzenie

W dniach 23-24 marca na stadionie Legii w Warszawie odbyło się esportowe wydarzenie Ł3 Gaming Convention.

Jak zwykle w przypadku dużych wydarzeń esportowych na odwiedzających czekała masa atrakcji. W strefie Free 2 Play można było sprawdzić możliwości komputerów wyposażonych w najmocniejsze podzespoły na rynku. Na stoiskach Patriot Viper Gaming, iBox oraz
TP-Link gościły komputery z topowymi komponentami Actina i pamięcią RAM Patrio Viper, przy których można było się rozsiąść na gamingowych fotelach. Rozgrywkę można było obserwować na monitorach iiyama z serii G-Master. Na stoisku można też było nabyć produktu Patriot w obniżonych cenach.

Zobacz: Kamil ‘sobol’ Sobolewski nowym zawodnikiem Virtus.pro!

Na odwiedzających czekały też konkursy z nagrodami. Bardzo popularnym zadaniem okazało się być układanie przycisków klawiatury na czas lub typowo siłowe wyzwanie w postaci trzymania komputera na wyprostowanych rękach.

Tuż obok znalazło się miejsce dla pojedynku rozwiązań technologicznych, które dzieliły dosłownie dziesiątki lat. Z jednej strony do dyspozycji były stare gry typu arcade, a tuż obok symulatory jazdy oraz gry w wirtualnej rzeczywistości.

Oczywiście najważniejszym punktem imprezy były turnieje. Zwycięzcą turnieju Counter Strike okazał się zespół Devils.one, który w finale pokonał NoChance. Zwycięstwo dało drużynie przepustkę do finału GG League 2019.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię