Strona głównaWiadomościRafonix przed sądem. Patostreamer odpowie za pobicie niepełnosprawnego

Rafonix przed sądem. Patostreamer odpowie za pobicie niepełnosprawnego

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował o rozprawie sądowej Rafonixa. Popularny patostreamer odpowie za pobicie.

Już w przyszłym tygodniu, 1. kwietnia odbędzie się rozprawa Marcina Krasuckiego – Rafonixa. Jak informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, patostreamer uderzył niepełnosprawnego chłopaka, a całość transmitował na Instagramie.

Zobacz: Tego jeszcze w patostreamie nie było – pobili się do krwi, a później dusili. Policja już zajmuje się sprawą

Sprawa najprawdopodobniej dotyczy uderzenia wykopowicza o nicku Kuracyja, bo Ośrodek wspomina, że Rafonix na miejscu pojawił się z ekipą, jak przystało na twardego zawodnika MMA. Jeden z naszych ulubionych gwiazdorów czuł się wtedy prześladowany i w ten sposób chciał wyjaśnić sytuację z niepełnosprawnym chłopakiem.

Zobacz: Polski Pro Player idzie w ślady patostreamerów i napastuje nastolatkę

Ale to nie jedyny czyn, za który odpowie Rafonix. Ośrodek oskarża go również o groźby, jakie kierował pod ich adresem i na dowód przedstawi w sądzie maile i SMS-y pisane przez Karuckiego.

Miejmy nadzieję, że ręka sprawiedliwości i tym razem dosięgnie kolejnego przedstawiciela prawilnego polskiego patostreamu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

4 KOMENTARZE

  1. Uniewinnić Rafonixa ! Jak najbardziej całym sercem za Marcinem jestem bo ma rację i nie zrobił niczego złego, jak ktoś zasługuje no to tak kończy, co w tym trudnego do zrozumienia ? I dlaczego nie wspominacie o tym co zrobił ten idiota Kuracyja ? To znaczy pokazał gdzie mieszka Marcin i w ten sposób naraził go na różne sytuacje które mogły by być nawet dla niego groźne. Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych to największa bzdura jaka mogła kiedykolwiek powstać, bo monitorujecie sławnych i znanych i jesteście tylko po stronie tych mniej znanych idiotów jak Kuracyja i nie jesteście w ogóle obiektywni, nie patrzycie na to co zrobił sławny wykopek tylko jedynie uczepiliście się dupy Rafonixa, bo sławny i znany. Kretyni i idioci nie pozdrawiam

  2. E tam jak dla mnie to nie doszło do pobicia gdzie jest obdukcja ? Czy sprawę zgłosił sam poszkodowany na Policję ?
    Wychodzi na to że wymair sprawiedliwości szuka Fame’u. Czyli jak mamy nagrania z przed x lat jak ktoś ci dał z liścia w twarz możemy iść na policję i do sądu xDe.

  3. Dlaczego nie wspomnieliście o tym że chłopak który został uderzony podawał w internecie dane swojego niby napastnika? Z tego co pamiętam chwilę wcześniej umieścił na portalu jego zdjęcie, chyba razem z podaniem miejsca zamieszkania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię