Strona głównaEsportLeague of Legends – Riot Games organizuje 48-godzinny stream

League of Legends – Riot Games organizuje 48-godzinny stream

Już 30 maja o godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się 48-godzinny stream z League of Legends, organizowany przez samo Riot Games. Twórcy niezwykle popularnej gry z gatunku MOBA chcą w ten sposób zebrać pieniądze na walkę z koronawirusem.

Riot Games zaplanowało 48 godzin nieprzerwanej transmisji z gry League of Legends. W trakcie wydarzenia o nazwie Mid-Season Streamathon będziemy mogli obejrzeć między innymi pojedynek między Chinami i Koreą, mecze między europejskimi drużynami czy też pojedynki influencerów ze świata LoL-a.

W ramach Mid-Season Streamathon widzowie będą mogli wpłacać pieniądze na walkę z koronawirusem. Datki zostaną rozdysponowane przez Fundusz Oddziaływania Społecznego Riot Games. Trafią do organizacji z całego świata w tym ImpactAssets COVID Response Fund oraz GlobalGiving Coronavirus Relief Fund. Samo Riot Games przeznaczyło na ten cel aż 4,5 mln dolarów.

Wydarzenie rozpocznie się 30 maja o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego i potrwa do później nocy 31 maja. Całość będzie można oglądać na stronie watch.lolesports.com. Pełna rozpiska prezentuje się następująco:

Mid-Season Streamathon League of Legends

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię