Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends - szczegóły aktualizacji 10.19

League of Legends – szczegóły aktualizacji 10.19

Długo wyczekiwana aktualizacja 10.19 wreszcie ujrzała światło dzienne. Większość nowego patcha League of Legends dotyczy przede wszystkim poziomu profesjonalnego.

Aktualizacja 10.19 to bez wątpienia jeden z ważniejszych update’ów w tym roku. To właśnie na tej wersji League of Legends odbywać się będą bowiem tegoroczne Mistrzostwa Świata. Profesjonaliści zabierają się więc do analizy, a eksperci rozpoczynają swoje przewidywania mety na Worldsy.

Zobacz: Valorant – Riot odpowiada na zarzuty dotyczące Killjoy i Raze

League of Legends 10.19

W zeszłym tygodniu czytaliśmy zapowiedź patcha 10.19. Teraz przyszedł czas na dokładną listę zmian. Zanim jednak Riot przeszedł do wszystkich buffów i nerfów, zostaliśmy poinformowani, że Samira, najnowsza postać w League of Legends, na oficjalnych serwerach pojawi się już 21 września.

Biorąc pod uwagę nadchodzące Worldsy, nikogo nie zdziwi raczej skupienie Riotu na poziomie profesjonalnym. Wcześniej słyszeliśmy już o nerfach dla Akali i Luciana w obawie o ich wysoki priorytet na turnieju. Osłabień doczekały się również Cailtyn i Senna, które dominowały dolną aleję podczas regionalnych playoffów.

Zgodnie z zapowiedzią, buffy dostali m.in. Aphelios, Sivir i Sylas. Potężnego wzmocnienia doczekała się również Irelia, która nawet przed 10.19 była okazjonalnie grywana na midzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię