Strona głównaKonsoleJak oglądać dzisiejszy pokaz PlayStation 5?

Jak oglądać dzisiejszy pokaz PlayStation 5?

Kolejny pokaz Sony zbliża się wielkimi krokami. Sądząc po ostatnich ruchach Microsoftu, dzisiaj powinniśmy poznać oficjalną cenę PS5.

Microsoft wyłożył karty na stół. Poznaliśmy ceny konsol Xbox Series X oraz S. Dowiedzieliśmy się nawet kilku interesujących szczegółów dotyczących Xbox Game Passa. Najwyższy czas, żeby Sony poszło w ich ślady. Kilka dni temu zapowiedziany został Showcase PlayStation 5, który powinien odpowiedzieć na większość nurtujących nas pytań. Podobnie jak w przypadku Ubisoft Forward, postanowiliśmy zebrać dla Was wszystkie najważniejsze informacje odnośnie dzisiejszego wydarzenia.

Zobacz: Cloud Gaming: granie w chmurze Microsoftu od wtorku dostępne w Polsce

Gdzie i kiedy? Pokaz rozpocznie się punktualnie o 22:00 polskiego czasu i potrwa ok. 40 minut. Całą transmisję obejrzycie na oficjalnych kanałach PlayStation na Youtube oraz Twitchu.

Czego spodziewać się po transmisji? Oficjalnym powodem zorganizowanego pokazu jest chęć pokazania szerokiej gamy gier, jaką będzie można niedługo ograć na PS5. Wiele osób spodziewa się jednak, że wreszcie poznamy ceny obu wersji konsol. Jest również nadzieja na uruchomienie, lub chociaż zapowiedź, preorderów.

Nie oznacza to jednak, że gry odegrają marginalną rolę podczas dzisiejszego wydarzenia. Wielu fanów na pewno chciałoby się dowiedzieć, jakie dokładnie tytuły będą dostępne na premierę konsoli. Jeżeli faktycznie zbliżają się preordery, Sony musi zacząć odpowiadać na te pytania.

Na ten moment nie wiemy niestety nic więcej. Kilka dni temu krążyły jedynie plotki, że Sony czeka z pokazem na zapowiedź Final Fantasy XVI. Nie dostaliśmy jednak żadnego potwierdzenia i ile faktycznie jest prawdy w tych pogłoskach, przekonamy się dopiero dzisiaj wieczorem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię